Chirurgia Jednego Dnia

Informacje o oddziale

 

Zespół Chirurgii Jednego Dnia powstał pod koniec 2008 r., dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa, jakie udało się się uzyskać z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego.

W skład zespołu wchodzi nowoczesny Blok Operacyjny dysponujący dwiema salami operacyjnymi wyposażonymi w wysokospecjalistyczny sprzęt, spełniających najwyższe standardy europejskie. Oddział dzienny, na którym przebywają operowani pacjenci składa się z 5 sal chorych, które dalece odbiegają od stereotypu szpitalnych sal chorych, więc śmiało można nazwać je pokojami. Postaraliśmy się, aby były bardzo przytulne i sprawiły, by Pacjent czuł się jak we własnym domu. Pokoje, z których wszystkie posiadają osobną toaletę, wyposażone są w komfortowe i wygodne łóżka oraz telewizory LCD.

Usługi w ramach Chirurgii Jednego Dnia świadczymy zarówno odpłatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przed wykonaniem zabiegu każdy pacjent konsultowany jest przez wykwalifikowany personel specjalistów oraz przechodzi konieczne badania diagnostyczne. Operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, laryngologii, ortopedii, ginekologii oraz urologii wykonywane są przez uznanych specjalistów o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym. Pooperacyjną opiekę nad Pacjentem sprawują odpowiedzialne, doświadczone i sympatyczne pielęgniarki.

Pierwsi pacjenci skorzystali z naszych usług na początku 2009r. Miła atmosfera, jak też wysoka jakość, to główne powody dla których warto skorzystać z naszych usług.

 

Galeria zdjęć

dsc05203 dsc05219 dsc05184 dsc05228 dsc05522 dsc05639 dsc05640 dsc05642 dsc_6499 dsc05722

Spot reklamowy

Współpracujemy z