Operacja usunięcia zaćmy

W naszym centrum medycznym operacje usunięcia zaćmy przeprowadzane są na salach operacyjnych o najwyższym standardzie. Gwarancją powodzenia zabiegu jest wysokiej jakości sprzęt, który spełnia wszystkie europejskie normy.

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą fakoemulsyfikatora marki ALCON. Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala w sposób niezwykle precyzyjny i dokładny usunąć powstałe na soczewce lub otaczającej ją torebce zmiany. Naszym pacjentom wszczepiamy soczewki tej samej firmy. Pozwalają nam uzyskać one świetne efekty leczenia – pacjenci są zadowoleni z poprawy jakości widzenia, a powikłania operacyjne zdarzają się niezwykle rzadko.

Każdy zabieg wykonywany jest przez wysokiej klasy specjalistę, który dysponuje nie tylko rozległą wiedzą, ale również bogatym doświadczeniem klinicznym. Naszym plusem są zawsze uśmiechnięte pielęgniarki, które prowadzą opiekę po zabiegu. One również mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą, która pozwala na wykonywanie obowiązków zawodowych na najwyższym poziomie.

Zapewniamy również wysoki komfort pobytu w naszym centrum. Z myślą o pacjentach przygotowaliśmy pięć sal, z których każda wyposażona jest w oddzielną toaletę. Wygodne łóżka pozwalają bezstresowo i komfortowo przetrwać krótki czas pobytu na oddziale. Czas umilają telewizory LCD, z których pacjenci mogą korzystać bez ograniczeń.